O Firmie

Zdajemy sobie sprawę, że produkcja smacznej oraz bezpiecznej żywności to nie lada wyzwanie, dlatego inwestujemy w najnowsze technologie i zapewniamy najwyższe standardy jakości. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z mięsa drobiowego, wieprzowego oraz wołowego, które dostępne jako asortyment mrożony, chłodzony, sterylizowany i pasteryzowany. Jesteśmy otwarci zarówno na klientów z segmentu HoReCa jak i kanału detalicznego. Oprócz standardowej oferty, opracowujemy produkty indywidualne według potrzeb i specyfikacji klientów. Z pasją i poświęceniem realizujemy każdy projekt.

QFG to...

Zespół pełen pasji i poświęcenia, tworzący produkty odpowiadające najwyższym standardom jakości
Pracodawca, który daje szansę na lepszą przyszłość pracownikom i ich rodzinom

Eksporter – większość naszej produkcji trafia na zagraniczne stoły

Polska firma z międzynarodowym doświadczeniem zdobywanym na europejskich rynkach
Odpowiedzialny producent bezpiecznej żywności. Surowiec pozyskujemy tylko od certyfikowanych dostawców.
Elastyczny partner – potrafimy sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom, opracowujemy indywidualne projekty

Historia

Otwarcie w Radomiu rodzinnej firmy Krzyżanowscy, która zajmowała się tzw. garmeżerki na rynek Polski.

Efektem ciężkiej pracy i zaangażowania było otwarcie fabryki w Białobrzegach dzięki czemu zwiększony został potencjał produkcyjny firmy.

Nacisk położony na rozwój doprowadził do otwarcia jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych zlokalizowanego w Pionkach. Jego następstwem była specjalizacja produktowa oraz podbój rynków zagranicznych.

Przekształcenie w Quantum Foods Global Sp. z o.o. 2 letnia współpraca z Quantum Foods USA zaowocowała zdobyciem know how i nowych partnerów biznesowych.

Przekształcenie Quantum Foods Global Sp. z o. o. w QFG Sp. z o.o. dalsze budowanie pozycji na rynkach zagranicznych.

Rozpoczęcie rozbudowy zakładu produkcyjnego w Pionkach, celem zwiększenia potencjału produkcyjnego.

Udziałowcem w QFG Sp. z o.o. zostaje Highlander Partners amerykański fundusz typu private equity dzięki któremu nastąpi znaczne zwiększenie tempa rozwoju działalności.

Otwarcie zakładu produkcyjnego w Pionkach.

Zakłady produkcyjne

Pionki​

Jeden z najnowocześniejszych, wyspecjalizowanych zakładów w UE Standaryzacja i specjalizacja produktowa​

Białobrzegi

Zautomatyzowana linia rozbioru mięsa oraz ręczne docinanie fileta 100% kalibrowanego surowca

Dokąd docieramy

Od wielu lat jesteśmy obecni na zagranicznych rynkach. Większość sprzedawanych przez nas produktów trafia poza granice Polski. Skala naszego eksportu dowodzi, że w pełni rozumiemy i spełniamy oczekiwania międzynarodowych klientów.

Zdobyte do tej pory doświadczenie wykorzystujemy do wprowadzania innowacji i nieustannego podnoszenia jakości naszych produktów.

Jakość

W naszym Dziale Technologii przez całą dobę pracuje grupa specjalistów (inżynierów i techników) czuwających nad odpowiednią jakością produktów. Podwoiliśmy też liczbę kluczowych maszyn. Wszystko w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa i możliwości kontynuowania produkcji, nawet w warunkach znacznie zwiększonego zapotrzebowania. Nowoczesne linie produkcyjne, zaangażowanie pracowników oraz rozbudowany system kontroli jakości, pozwalają nam wytwarzać smaczną, zdrową i bezpieczną żywność.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem dla globalnych graczy rynkowych, którzy certyfikowali nasz zakład poprzez własne wewnętrzne i bardzo wymagające systemy audytowe. Są to mi.in. IWAY i YUM, potwierdzające naszą umiejętność adaptacji do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto jesteśmy autoryzowanym dostawcą racji żywieniowych dla armii.

Ochrona środowiska

robimy wszystko co możliwe, aby zminimalizować negatywne oddziaływanie na środowisko.

Warunki socjalne – zapewniamy pracownikom prawo do

terminowego wynagrodzenia raz w miesiącu
wolnego dnia co najmniej raz w tygodniu, a także dni wolnych przewidzianych prawem
odwoływania się od decyzji zwolnieniu lub postępowaniu dyscyplinarnym.

Warunki pracy

nie zatrudniamy dzieci i osób niepełnoletnich
nie dyskryminujemy z powodu rasy, wyznania, płci, stanu cywilnego, wieku, narodowości itp.
zapewniamy naszym pracownikom dobre i bezpieczne warunki pracy.

W naszych zakładach produkcyjnych w pełni stosujemy procedury Systemu HACCP (Analiza Zagrożeń w Krytycznych Punktach Kontrolnych), który pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa żywności poprzez identyfikacje potencjalnych zagrożeń oraz opracowanie metod im zapobiegania na każdym etapie produkcyjnym.

Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności jaka na nas ciąży, dlatego zaopatrujemy się tylko u sprawdzonych liderów rynkowych posiadających stosowne certyfikaty i spełniających restrykcyjne wymagania określone w specyfikacjach produktów.
Obiektywnym potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów są międzynarodowe certyfikaty BRC (Grade A+) i IFS wydane przez renomowaną jednostkę akredytującą Bureau Veritas Polska. 

ODPOWIEDZIALNY BIZNES

Polityka środowiskowa

to nasza wspólna deklaracja mająca na celu podnoszenie poziomu działalności produkcyjnej przy jednoczesnej i stałej poprawie stanu środowiska. Realizowana jest przez cały zespół QFG a dla najwyższego kierownictwa stanowi priorytet podczas podejmowania strategicznych decyzji.

Wspieramy naszych pracowników i ich dzieci

Wspólna gra w siatkówkę pozwala naszym pracownikom na relaks i integrację w wolnym czasie. Kibicujemy też ich uzdolnionym dzieciom, które swoją energię wykorzystują czynnie uprawiając sporty walki.

Stawiamy na sport

Od wielu lat jesteśmy obecni na zagranicznych rynkach. Większość sprzedawanych przez nas produktów trafia poza granice Polski. Skala naszego eksportu dowodzi, że w pełni rozumiemy i spełniamy oczekiwania międzynarodowych klientów. Zdobyte do tej pory doświadczenie wykorzystujemy do wprowadzania innowacji i nieustannego podnoszenia jakości naszych produktów.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nagroda za wkład w polskie drobiarstwo od firmy Cargill

Wyróżnienie dla Grupy Producentów Drobiu Galion za wkład w polskie drobiarstwo, które wręczono podczas uroczystej gali w hotelu Double Tree by Hilton, zorganizowanej dla producentów drobiu. Na spotkaniu nagrodzono instytucje, które mają duży wpływ na rozwój polskiego drobiarstwa, zarówno na...
Read More

Ranking Gazele Biznesu

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród...
Read More

Konkurs Gospodarczy Starosty Radomskiego pn. „Perła Powiatu”

Konkurs Gospodarczy Starosty Radomskiego pn. „Perła Powiatu” jest okazją do wspierana działalności gospodarczej i rolniczej oraz promowania innowacyjnych przedsięwzięć i rozwiązań. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów, firm oraz gospodarstw rolnych, mających siedzibę na terenie powiatu radomskiego, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne....
Read More

Zakład Pionki

ul. Zakładowa 7

26-670 Pionki

Zakład Białobrzegi

ul. Żeromskiego 94/104

26-800 Białobrzegi

1